• Od myšlenky k realizaci

  Kvalita / široké spektrum služeb / dobrá cena

  AKNEL Group a.s. to jsou mnohaleté a bohaté zkušenosti v oblasti maziv, filtrace, vzduchotechniky, údržby, strojní a zámečnické výroby, získané za dobu svého dřívějšího působení na trhu.
  V současné době vlastníme široké portfolio zákazníků z automobilového a strojírenského průmyslu.

  Katalog Aktuálně

 • Ekologická filtrace

  Analýza / realizace / filtrace

  Aknel ve vývoji, výrobě a v tržním vysoce odolném průmyslovém procesu, dodává vybavení, která čistí kontaminovaný vzduch. Typickými škodlivými zdroji jsou různá kovoobrábění, tryskání, sváření, kování za studena, při kterých vzniká mlha a kouř. Aknel nabízí nejvyšší výrobní kvalitu, strojírenskou dovednost a léta zkušeností ve všem, co dělá.

  Katalog Dokumentace

 • Facility management

  Vedení / poradenství / zavádění / servis

  Facility Management je poměrně nový obor nebo metoda, ale ve svém principu je starý jako lidstvo samo. Význam jednotlivých slov znamená, facility - snadnost, dovednost, výhodu, vhodné zařízení a management – vedení, správa, řízení.

  Katalog Dokumentace

 • AKNEL Maziva

  ZDROJE JSOU OMEZENÉ, KREATIVITA NIKOLI

  AKNEL Group a.s. se stal v roce 2010 exkluzivním partnerem několika renomovaných společností pro Evropský trh s průmyslovými mazivy. Naše produkty splňují ty nejpřísnější požadavky světových norem a prioritou společnosti AKNEL Group jsou výrobky šetrné k životnímu prostředí a zdraví lidí, na což jsou věnovány nemalé finanční prostředky.

  Katalog Dokumentace

 • HYFRA prům. chladicí soustavy

  Výhradní zastoupení pro ČR

  Účinné chlazení výrobního procesu - vyrobeno v Německu 
  Více než 30 let na trhu a více jak v 70 zemích celého světa. Hyfra Pedia je známý výrobce v oblasti průmyslového chlazení procesu. Chladící systémy pro široké spektrum využití v průmyslu, vědě, obchodě a lékařství. Spolehlivé a šetrné k životnímu prostředí. 

  Web Přehled

 • AKNEL A H-Filtration

  ŠANCE PRO ČISTŠÍ VZDUCH
  JE VE VAŠICH RUKOU

  třicet let zkušeností oblasti vzduchotechniky, odprášení a filtraci v mnoha průmyslových odvětvích, ochranu životního prostředí a jeho udržitelnost používání. Kvalita a environmentální certifikace.

  Web Přehled

 • AKNEL a PGP

  PETER GREVEN PHYSIODERM GMBH

  Kořeny společnosti sahají k roku 1923, kdy pan Peter Greven založil společnost v Bad Münstereifel na výrobu mýdla a glycerinu. Nyní globální Peter Greven Group soustředila své aktivity v oblasti podnikání „profesionální péče o pleť“ pod značkami Physioderm®, Greven, LINDESA® a Lordin®od roku 2008 vystupuje pod značkou „Peter Greven Physioderm GmbH“, se sídlem v Euskirchen.

  KatalogDokumentace

 • AKNEL Steel

  Preciznost / spolehlivost / odpovědnost

  Samostatná divize kovovýroby a přesného obrábění tvoří v současné době stabilizovanou firmu v oblasti strojního obrábění. Společnost investovala v roce 2007 do vlastních výrobních prostor z důvodu budoucího rozvoje a stabilizace.

  Katalog Dokumentace

AKNEL Group a.s.

Připravili jsme pro vás zcela nový katalog společnosti AKNEL Group a.s., která je rodinnou společností s výhradně českým kapitálem. V návaznosti na mnohaleté a bohaté zkušenosti v oblasti maziv, filtrace, vzduchotechniky, údržby, strojní a zámečnické výroby, získané za dobu svého dřívějšího působení na trhu, jsme schopni nabídnout komplexní řešení ve všech zmiňovaných oblastech výrobních procesů. V současné době vlastníme široké portfolio zákazníků z automobilového a strojírenského průmyslu. S ohledem na vysoké Know-how našich výrobků jsme držiteli mnoha patentových ochranných známek.

Hlavní podnikatelská činnost AKNEL Group a.s. již není, jako tomu bylo doposud, soustředěna především na klienty v České republice, ale v současné době již máme své obchodní partnery na Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Řecku, Holandsku, Německu, Polsku a ostatních státech. Podařilo se nám, aby výrobci obráběcích strojů doporučovali naše produkty a to především díky vysoké kvalitě a využití. V současné době již jednáme s partnery pro Východní trhy, čímž se rozšíří naše expanze na Východní trh jako je Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Ukrajina a Litva. Společnost vlastní kvalitní zázemí v Chotovinách u Tábora, Plané nad Lužnicí, kde nabízí rozsáhlé skladové prostory, disponuje vlastní laboratoří, strojírenskou výrobou a montážními dílnami.

AKNEL Group a.s. je jedinečným spojením vysoké kvality produktů a širokého spektra služeb za optimální ceny. Naši zaměstnanci se pravidelně účastní specializovaných vzdělávacích programů a školení, jež následně aplikují v praxi a jsou tak svým klientům schopni poskytnout plně kvalifikované a odborné služby na míru dle individuálních požadavků.

AKNEL Group a.s. je připravena poskytnout Vám ty nejlepší a nejkvalitnější služby v těchto oblastech:

 • prodej a servis průmyslových maziv
 • prodej a servis technologických zařízení
 • přesná strojní výroba, zámečnická výroba a kovoobrábění
 • facility management

V roce 2013 jsme zahájili výrobu vlastních kovoobráběcích olejů a to na zcela nových technologiích, které byly za tímto účelem pořízeny. V roce 2014 jsme dokončili kompletní rekonstrukci nového sídla. Objekt pochází z roku 1903 a patřil hraběti Harrachovi. Součástí areálu je i naše rodinná restaurace „Restaurace u Anděla“ (www.restauraceuandela.cz), která je otevřena celoročně a slouží jak našim zaměstnancům, tak i široké veřejnosti.

Pro všechny uváděné činnosti společnost AKNEL Group poskytuje kvalitní a odborný servis, který je v souladu s legislativou České republiky a Evropské unie. Společnost disponuje certifikáty ISO 9001, 14001.

Těšíme se na spolupráci za AKNEL Group a.s.

Ladislav Jirovský
majitel